Грабовецько - Дулібівська сільська рада

Львівська область, Стрийський район

НАМ 4 РОКИ

Дата: 21.08.2019 09:54

Чотири роки тому, 11 серпня 2015 року, було створено  нашу Грабовецьку об’єднану територіальну громаду.  Ми були одні з перших, які зробили крок у напрямку реформи децентралізації. І  нас сміливо можна порівняти з немовлятком,  яке росте, розвивається, потрохи стає на ноги й робить перші кроки.  Ми, як дитина,  десь зіпнувшись на ноги й зробивши перші кроки, йшли вперед. На нас дивилися з острахом, а подекуди й з осудом.  Проте ми продовжували йти. Рухалась і вперед реформа децентралізації. Сьогодні в Україні уже створено 924  об’єднаних територіальних громад, 40 з них на Львівщині. На жаль у Стрийському районі ми залишаємось поки що єдині.  Попри це все  децентралізацію названо однією з найуспішніших реформ в Україні.

Тож сьогодні ми говоримо про те, що у перші роки громада значно збільшила власні доходи. Так бюджет ОТГ у 2016 році становив 9,4 млн. грн., у 2017 році - 13.9 млн. грн.,  у 2018 році 23,6 млн. грн. На  2019  рік заплановано 26,8 млн. грн.

Громада продовжує реалізовувати нові проекти. За останній рік у громаді створено свій заклад надання первинної медичної допомоги. Незабаром завершиться  будівництво приміщення  нової амбулаторії у с. Конюхів. У результаті реалізації проекту «Сонячні Wi-Fi дерева для якісного і швидкого доступу до Інтернету жителів карпатських сіл” у селах ОТГ  створено зони вільного покриття Інтернетом

Завдяки  інфраструктурній субвенції цього року у селах Колодниця, Монастирець, Воля-Довголуцька  громади відремонтують по одній  дорозі. Громада успішно взяла участь в обласному  конкурсі мікропроектів регіонального розвитку й  сьогодні громадою фінансується 12 проектів, зокрема ремонт школи с. Конюхів, ремонт  Народних домів в селах Конюхів і Воля-Довголуцька. Розпочато закупку та встановлення дитячих майданчиків у с. Грабовець, Довголука і Воля-Довголуцька та ряд інших проектів.  До реалізації всіх цих проектів  активно долучилися небайдужі мешканці громади, які  зібрали 292332,69 грн спонсорської допомоги. За що ми всім щиро   ДЯКУЄМО!

З нагоди 4-ї річниці утворення Грабовецької об’єднаної громади, сільський голова, депутатський корпус та весь виконавчий комітет вітає усіх жителів ОТГ. Ми всі прагнемо, щоб кожен мешканець відчув покращення у власній громаді, щоб їхні села були багатими, затишними й безпечними,. Бажаємо усім здоров’я,  достатку й процвітання.