Сьогодні Україна відзначає День Героїв

Дата: 23.05.2023 10:01

День Героїв — щорічне свято в Україні на честь українських воїнів — борців за волю України.

Українські Герої — це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю. Вони ставали до лав руських дружин великого князя Святослава і короля Данила, козацьких полків Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Івана Виговського, Української Галицької Армії Мирона Тарнавського, Січових стрільців Дмитра Вітовського, а також Армії Української Народної Республіки Симона Петлюри, Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця і Степана Бандери, Української Повстанської Армії. Сьогодні ж це свято всіх, хто захищає Україну від російської навали.  День Героїв, це свято величі духу українських воїнів – борців за волю України і є символом незборимості Української Нації.

Ми даруємо щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь. Доземний уклін та шана воїнам, які на межі можливостей виборюють свободу України!