Грабовецько-Дулібівська територіальна громада
Стрийський район, Львівська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Уперше в Україні з 19 по 25 травня відзначається Національний тиждень безбар’єрності

Дата: 19.05.2025 09:30
Кількість переглядів: 421

Фото без опису

Мета цього тижня — сприяти формуванню в суспільстві культури безбар’єрності: через підвищення обізнаності, мотивацію до змін і популяризацію позитивних прикладів рівності можливостей для всіх.

Безбар’єрність — це коли кожна людина, незалежно від віку, інвалідності, статі чи інших особливостей, може:

  • вільно пересуватись;
  • навчатися;
  • працювати;
  • подорожувати;
  • користуватись онлайн-послугами;
  • впливати на життя громади та країни.

Безбар’єрність — це про зручність, повагу та врахування потреб кожного і кожної.

Національний тиждень безбар’єрності відбувається в межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року, розробленої за ініціативи першої леді Олени Зеленської.



Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь