На 5 каналі стартувала щотижнева програма про децентралізацію (відео)

Дата: 25.10.2017 10:15

<>

Відтепер щопонеділка увечері на 5 каналі політики, урядовці, експерти, представники громад коментуватимуть та аналізуватимуть хід децентралізації в Україні, шукатимуть вирішення проблем, що постають перед місцевим самоврядуванням.

Перший випуск програми присвячений фінансовій децентралізації та законопроектам, прийняття яких необхідне для прискорення децентралізації.

В програмі – ексклюзивний коментар Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Гості:

Сергій Марченко, заступник міністра фінансів України,

Олена Бойко, народний депутат, член Комітету ВР з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування,

Анатолій Ткачук, директор з питань науки та розвитку Інституту громадянського суспільства,

Веліна Заяць, голова Дунаєвецької міської ОТГ (Хмельницька область).

Програма створена за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».