Документація щодо проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

Наказ від 28.04.2021 року №51 "Про проведення конкурсного відбору на заміщення посади директора ЗЗСО"

Наказ від 28.04.2021 року №49 "Про проведення конкурсного відбору на заміщення посади директора ЗЗСО"

Наказ від 28.04.2021 року №52 "Про проведення конкурсного відбору на заміщення посади директора ЗЗСО"

Наказ від 28.04.2021 року №50 "Про проведення конкурсного відбору на заміщення посади директора ЗЗСО"

ПОЛОЖЕННЯ про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Грабовецько-Дулібівської сільської ради Стрийського району Львівської області (нова редакція)