Громадські слухання

28 Квітня, 2023 р., 13:48
ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ. Грабовецько-Дулібівська сільська рада відповідно до п. 19 постанови КМУ від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні» повідомляє про призначення повторних громадських слухань щодо проекту містобудівної документації «Детального плану території для надання в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 0.01га, яка межує з земельною ділянкою по вул. Стрийській, 59-Б в с. Гірне Стрийського району Львівської області для встановлення паливних резервуарів» та звіту про його стратегічну екологічну оцінку.
02 Липня, 2022 р., 13:11
Грабовецько-Дулібівська сільська рада Стрийського району Львівської області, відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» від 20.03.2018 № 2354-VIII повідомляє про оприлюднення проєкту детального плану території для будівництва установки по переробці вживаних автомобільних шин, відходів гуми, по вул. І. Франка, буд. 2а с. Нижня Стинава на території Грабовецько-Дулібівської сільської ради.
02 Червня, 2022 р., 13:02
Грабовецько-Дулібівська сільська рада повідомляє про оприлюднення заяви  про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території для будівництва установки по переробці вживаних автомобільних шин, відходів гуми, по вул. І. Франка, буд. 2а в с. Нижня Стинава на території Грабовецько-Дулібівської сільської ради.