Повідомлення про оприлюднення Проекту детального плану території для земельної ділянки для обслуговування виробничих будівель та споруд, кадастровий № 4625382000:02:000:0019, розташованої на території земель Грабовецько-Дулібівської сільської ради.

Дата: 30.09.2022 11:41

Грабовецько-Дулібівська сільська рада Стрийського району Львівської області відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» від 20.03.2018 №2354- VIII повідомляє про оприлюднення проєкту детального плану території для земельної ділянки для обслуговування виробничих будівель та споруд, кадастровий № 4625382000:02:000:0019, розташованої на території земель Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади за адресою: вул. Шевченка, 133а, с. Дуліби Стрийського району Львівської області, що є власністю ТзОВ «Екран» та звіту про його стратегічну екологічну оцінку.

З 01 жовтня по 30 жовтня 2022 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вищеназваних робіт.

Підстава розроблення – рішення Грабовецько-Дулібівської сільської ради від 19.07.2022 року № 497.

Замовником детального плану території є: Грабовецько-Дулібівська сільська рада.

Розробником проекту є: ФОП М. Лопушанський.

Із проектами містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись у відділі архітектури та містобудування Грабовецько-Дулібівської сільської ради за адресою: 82435, вул. Лопатинського, 121с. Грабовець Стрийського району Львівської області, з 01 жовтня по 30 жовтня 2022 року пн-пт з 10-00 по 16-00 та на вебсайті Грабовецько-Дулібівської сільської ради https://grabovecka.gromada.org.ua/.

Контактна особа: начальник відділу архітектури та містобудування ГрабовецькоДулібівської сільської ради Кравець Андрій Володимирович. Електронна пошта відділу: arch_gdotg@ukr.net.

Громадські слухання проекту Детальний план території земельної ділянки для обслуговування виробничих будівель та споруд, кадастровий № 4625382000:02:000:0019 розташованої на території земель Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади за адресою: вул. Шевченка,133а, с. Дуліби Стрийського району Львівської області, що є власністю ТзОВ «Екран» та звіту про його стратегічну екологічну оцінку, відбудуться 02 листопада 2022 року за адресою с. Дуліби вул. Шевченка, 170 о 11.00 год.

Письмові зауваження та пропозиції до вищезгаданих проектів можна подавати по 30 жовтня 2022 року включно до Грабовецько-Дулібівської сільської ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Пропозиції громадськості до детального плану території земельної ділянки для обслуговування виробничих будівель та споруд, кадастровий № 4625382000:02:000:0019 розташованої на території земель Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади за адресою: вул. Шевченка, 133а, с. Дуліби Стрийського району Львівської області, що є власністю ТзОВ «Екран» та звіту про його стратегічну екологічну оцінку подаються у письмовій формі до Грабовецько-Дулібівської сільської ради у вказаний строк.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Детальний план.

Звіт СЕО