«Лицарю Гасину слава, слава героям, хвала…»

Дата: 02.02.2018 11:12

31 січня 2018 року відбулася урочиста академія до Дня пам’яті Олекси Гасина – Лицаря.  Захід розпочався з поминальної панахиди, яку відслужили біля пам’ятника О.Гасину. Урочисту частину провели біля меморіального музею О. Гасина – «Лицаря» генерал-хорунжого УПА.

Участь у заході взяли учні та вчителі  НВК «Конюхівський ЗНЗ І – ІІІ ст. – ДНЗ», представники районної влади, члени братства ОУН – УПА, вокальний ансамбль будинку культури с. Конюхів, громада села. Вів академію голова Грабовецької сільської об’єднаної громади Богдан Барабаш.

В пам'ять про легендарного «Лицаря»  звучали поезії та пісні, які сповнили  присутніх духом патріотизму, усвідомленням важливості  участі кожного з нас в усіх справах заради процвітання України.

Хвилиною мовчання вшановано всіх героїв, які боролися за волю та незалежність  матері – України. А світло свічі пам’яті – частинки вічного – стало даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості  жертвував собою.

Герої такі не вмирають,

Вони будуть вічно живі.