Турнір з міні-футболу відбувся у с. Довголука

Дата: 28.08.2017 11:37

У неділю, 27 серпня, у с Довголука відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків до 15 років. Ініціаторами та організаторами  змагань виступили мешканці села Довголука Василь Курітник та Олександр Балога, які провели турнір й нагородження на найвищому рівні.  Арбітром запросили Романа  Желіхівського.  В турнірі взяли участь 4 команди:  с. Грабовець, с. Конюхів, с. Довголука та с. Воля-Довголуцька.   Після напруженої боротьби  переможцями стали юні футболісти с.  Конюхова, на   другому команда с Грабовець, на третьому  – с. Довголука.  Сільський голова Богдан Барабаш нагородив переможців кубками.  Всі учасники отримати в подарунок м’ячі та солодощі.  Подарунки для юних футболістів придбали за сприяння депутатів Ігоря  Сурмика,  Валерія Петровича, Івана Гальо та Івана Нечипір.