Про конкурс з відбору виконавців земельних торгів

Дата: 14.08.2017 13:46
Кількість переглядів: 297

Інформація   Грабовецької сільської ради  Львівської області про оголошення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця  земельних торгів для підготовки продажу права оренди земельних ділянок, що знаходяться на території Грабовецької сільської  ради на земельних торгах (аукціон).

Мета проведення  робіт:

Визначення виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки.

Дані про земельні ділянки:

-          с. Грабовець, вул. Лопатинського;

-          земельна ділянка орієнтовною площею 1, 3854 га;

-          землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, для розміщення виробничої зони.

     Грабовецька сільська рада оголошує конкурс з відбору виконавців  земельних торгів для підготовки продажу права оренди земельних ділянок, що знаходяться на території Грабовецької сільської ради на земельних торгах (аукціон).

1.    Земельної ділянки кадастровий номер 4625380600:01:007:0050, що знаходиться у с. Грабовець по вул. Лопатинського, площею 1, 3854  га (цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, для розміщення виробничої зони.);   

    Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:
1.    заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою, та/або оцінки земель, та/або проведення земельних торгів;
2.    копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи - підприємця);
3.    згода на обробку персональних даних;
4.    копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента - юридичної особи);
5.    копія(ї) ліцензії(й);
6.    копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);
7.    проект завдання на виконання послуг з виконання робіт (для претендента на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою або оцінки земель), у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою або з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів, та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

               Претендент, що запропонує оптимальні терміни надання послуг, отримує додаткові бали при оцінюванні конкурсної пропозиції.

Прийняття заяв припиняється за три дні до дати проведення конкурсу.
       Конкурс відбудеться 30 серпня  2017 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні  Грабовецької сільської ради (с. Грабовець, вул. Лопатинського,121).
       За додатковою інформацією звертатись тел. 03245 67 1 01; 0687726541 (контактна особа – голова комісії Лев-Караєва Романа Любомирівна). 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь