У Довголуцькій школі прощалися з Букварем

Дата: 22.05.2017 15:01

…Благословенна та ясна година,

Коли Буквар до рук бере дитина.

Яка ж оце відповідальна мить,

Нехай Господь всіх вас благословить…

Такими словами розпочали свято «Прощання  з Буквариком» наші першо-класники.  Сявто відбулося 19 травня в школі с. Довголука.

Ось і настав той день, коли вони завершили працювати з першим у сво-єму  житті підручником – Букварем, цією мудрою і необхідною для кожної людини у житті книжкою.

У гості до дітей завітали казкові герої: Червона Шапочка, Лісовичок, Вовчик, Мишка, Сова.

Жодна літера алфавіту не була залишена без уваги: їй був присвячений відповідний віршик.

Весело лунали пісеньки у виконанні першокласників.

Поради свого першого друга – Букварика  учні  запам’ятають на все своє життя.

«Хто багато читає, той багато знає! І сьогоднішнє свято –  перша  сходин-ка у шкільному житті, яку ви подолали власною працею», – такими  словами завершила свято класний керівник першокласників Василина Василівна Рудик.