Про результати проведеного конкурсу з відбору виконавців експертної оцінки земель

Дата: 15.02.2017 15:06

Грабовецька сільська рада повідомляє результати проведеного конкурсу з відбору виконавців експертної оцінки земель, що відбувся 13.02.2016 року:

1.Визначено переможцем конкурсу з відбору виконавців експертної оцінки земельної ділянки кадастровий номер 4625380600:02:000:0008, що знаходиться у с. Грабовець по вул. Лопатинського, 141д, площею 0,1133га (цільове призначення – для реконструкції нежитлового приміщення під магазин-склад) - Товарна біржа «Українська міжрегіональна».

2.Визначено переможцем конкурсу з відбору виконавців експертної оцінки земельної ділянки кадастровий номер 4625380600:02:000:0009, що знаходиться у с. Грабовець по вул. Лопатинського, 141г, площею 0,0885га (цільове призначення – для реконструкції нежитлового приміщення під деревообробний цех) - Товарна біржа «Українська міжрегіональна». Загалом на розгляд конкурсної комісії надійшло п’ять пропозицій:

№1 від ТзОВ «ПРІМА ЕКСПЕРТ»

№2 від ПП «Оціночна компанія «Апекс»

№3 від ТзОВ НВП «Галгео»

№4 від ПП «Центр ринкових досліджень»

№5 від Товарна біржа «Українська міжрегіональна»

За результатами проведеного голосування, члени комісії віддали свій голос за конкурсну пропозицію, що набрала найбільшу кількість балів – 22, надану Товарна біржа «Українська міжрегіональна».