Запрошуємо на прощу до Волі-Довголуцької

Дата: 22.09.2017 15:13

24 вересня 2017 р. Б. відбудеться відпуст до Воледовголуцької ікони Пресвятої Богородиці. З цієї нагоди, від  храму Успіггя Пресвятої Богородиці о 08. 00 годині вирушить піша проща до однойменного села. Урочиста Свята Літургія у Волі-Довголуцькій відбудеться о 12. 00 годині, її очолить Преосвящений владика Богдан Манишин.

Впродовж пішої прощі буде можливість приступити до Святої Тайни Сповіді.

Пригадуємо про зручне взуття та дощовик.

Довідка:

Історія ікони сягає коренями XVIII ст. Два мешканці Волі Довголуцької, в′їжджаючи до села, побачили видіння – Божу Матір з дитятком на руках у великому сяйві. Місцевий священик порадив їм звернутися до маляра і так була написана ікона, яку урочисто помістили в храмі. За посередництвом ікони почали відбуватися чуда.

До Волі Довголуцької приходили прочани. у 1902 р., на одній з прощ був присутній митрополит Андрей Шептицький. Після радянського комуністичного режиму, з 1998 р., прощі відновилися і відбуваються щороку в неділю після Різдва Пресвятої Богородиці.

У червні 2001 р., перебуваючи у Львові, папа Іван Павло II поблагословив корони для Воледовголуцької чудотворної ікони. Коронація відбулася 23 вересня 2001 р. Її здійснив владика Юліян Ґбур, єпарх Стрийський.