ОБРЯД АНДРІЇВСЬКИХ ВЕЧОРНИЦЬ ВІДТВОРИЛИ У ДОВГОЛУЦЬКІЙ ШКОЛІ

Дата: 18.12.2017 15:29

У Довголуцькій школі провели Андріївські  вечорниці. Це одне з поміж найбільших зимових свят, найвеселіше та найочікуваніше.  У цей день сільська молодь збиралася в одній хаті, де влаштовували  усілякі забави.

Давній український обряд відтворили учні 9 класу спільно зі своїм класним керівником   Світланою Лешик

З допомогою пісень та забав учасники зуміли відтворити на сцені найправдивішу картину проведення обряду Андріївських ворожінь. Під час співу душі дітей були переповнені почуттям любові до рідного краю, бо які ж вечорниці без неї – милої, веселої, дорогої нам з дитинства – української народної пісні.

Веселі конкурси, чарівне ворожіння,запальний танець - все дарувало радість. Але особливо були до смаку гарячі варенички, які для учнів школи приготували батьки.

На вечорниці завітали  також веселі та жартівливі баба Параска та баба Палажка  які  звеселили своїм запальним танцем та гуморесками.