Шевченківське слово звучало у с. Колодниця

Дата: 28.03.2018 11:25

У неділю, 25 березня, мешканці села Колодниця зібралися в Народному домі, щоб знову зустрітися зі Шевченківським словом.   Розпочався вечір з хвилини мовчання, якою вшанували новітніх героїв України – Небесну сотню та загиблих  воїнів АТО.  Пісні присвячені Кобзарю  співав жіночий ансамбль разом з директором Народного дому  села Колодниця Мироном Будзяком. У концерті також взяли участь юні мешканці села – дитячий вокальний ансамбль. Члени драматичного гуртка показали сценічну інтерпретацію життя  Тараса Шевченка. Гість свята Роман Кулешник   у своєму виступі також торкнувся життєвого та творчого шляху Кобзаря. На завершення дійства учасники та глядачі спільно заспівали «Заповіт» Шевченка.