У Грабовецькій ОТГ розпочали ремонт доріг

Дата: 10.08.2018 14:40

У селі Грабовець розпочався ремонт дороги на вулиці Шкільній,  Згідно кошторисної документацію цю дорогу від пам’ятника Шевченка до школи викладуть бруківкою так, як це зробили у сусідньому селі Дуліби. Крім дороги тут буде новий тротуар. Роботи розрахована на 2 роки, їх вартість передбачена кошторисом на загальну суму1329304,05 грн. У 2018 році передбачено кошти в сумі на 687032 грн, а у 2019 – 642271 грн.  Виконавець робіт  підрядник МПП «Євробудсервіс».

Ремонтні роботи проводяться за кошти інфраструктурної субвенції, яку було виділено громаді   на умовах співфінансування з державного бюджету  у сумі 1 480 060 грн. Депутати Грабовецької сільської ради розподілили ці кошти  на ремонт доріг у с. Грабовець та Довголука по 740 300 грн.

У с. Довголука ремонт робіт буде проводити підрядник ТзОВ «Агрошляхбудсервіс – Стрий».  Виконання проекту розраховано на 2 роки. У 2018 році передбачено кошти у  сумі 696651,60 грн., у  2019 році – на 400948,40 грн.. Загальна вартість  - 1097900 грн.