Завершився міні-футбольний чемпіонат, присвячений створенню ЗУНР

Дата: 23.10.2018 16:55

21 жовтня в с.Грабовець на новому міні-футбольному майданчику проводився останній 6-й тур чемпіонату Грабовецької ОТГ серед юнаків 2002 року,  присвячений створенню  ЗУНР. Почергово тури проводилися у селах Грабовець (2 рази), Конюхів (2 рази), Воля-Довголуцька (1 раз), Гірне (1 раз) Після запеклих 3-х місячних футбольних баталій визначилися підсумкові місця. 4 місце посіли гості з Гірного, 3 місце - Воля-Довголуцька, 2 місце - Конюхів, і наші переможці команда Грабовець. Варто зазначити, що на кожному турі була присутні вболівальники різного віку, які пильно слідкували за грою. Переможців та призерів було нагороджено кубком, медалями та грамотами.