Святий Миколай завітав з подарунками до дітей нашої громади

Дата: 19.12.2018 12:54

Напередодні Святого Миколая у селах  Грабовецької ОТГ відбулися святкові дійства присвячені Чудотворцю. Для найменших мешканців  села Грабовець у Народному домі показали виставу: «Бал для Святого Миколая». На завершення дійства усі дітки отримали подарунки від Святого Миколая.

На свято у Народному домі  села Колодниця зібрався повний зал глядачів. Дітлахи, які виступали на сцені крім традиційних  пісень та віршів  показали виставу.  Усі учасники дійства отримали солодкі подарунки.

У селі Монастирець святкове дійство також відбулося у Народному домі, де діти вітали  Святого Чудотворця.

У селах Конюхів, Довголука та Воля-Довголуцька традиційні дійства до Святого Миколая відбулися у школах.  Діти повернулися додому з солодкими подарунками в очікуванні нових див  від нічного гостя.