Учні Довголуької школи долучились до Всеукраїнської акції на підтримку полонених моряків

Дата: 01.03.2019 12:04

28 лютого 2019 року учні Довголуцької СЗОШ І-ІІ ступенів Грабовецької ОТГ  долучились до Всеукраїнської акції на підтримку українських моряків, яких у листопаді 2018 року, після захоплення Росією кораблів у Керченській протоці, затримали та ув'язнили російські військові. Серед полонених моряків наш земляк  - Оприск Андрій Андрійович, уродженець с. Надітичі Миколаївського району.

Флешмобом «Кораблики миру»  школярі засвідчили свою підтримку моряків, справжнім патріотам України, які залишаються вірними військовій присязі і показують незламність духу українського народу.

Учні школи виготовили символічні кораблики – кораблики миру, написали на них свої побажання для всіх  полонених моряків та пустили вплав річкою Ведмежою.

Проведені акції показують  громадянську позицію школярів, їх переживання, підтримку, виховують у дітей почуття патріотизму.

Начало формы