Школярі Довголуцької школи вивчали «Цікавий світ рослин»

Дата: 22.03.2019 11:28

14 березня 2019 року у Довголуцькій СЗОШ І – ІІ ступенів класний керівник 3 класу Уляна  Пилипів провела урок з природознавства: Ботанічний КВК «Цікавий світ рослин».

Метою уроку було в цікавій та ігровій формі закріпити знання дітей про рослинний світ, спонукати їх до подальшого вивчення природи, збуджувати інтерес до знань, розвивати творчість та кмітливість, виховувати інтерес до рослинного світу, любов до природи та бережливого ставлення до неї.

На уроці третьокласники були поділені на дві команди «Конвалія» і «Волошка», які змагалися між собою. Обидві команди працювали дружно й із завданнями впоралися.

Діти зрозуміли, що  вони часточка природи. І недарма першими створив Господь – рослини, а вже на шостий день – людину. Мабуть, все-таки, для того,  щоб ми могли оцінити чарівний і красивий світ, який створили кругом нас рослини.