У ДОВГОЛУЦЬКІЙ ШКОЛІ ПРОЙШОВ ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ: ЦЕ БУЛО ВЕСЕЛО, ЦІКАВО, КРЕАТИВНО...

Дата: 25.03.2019 12:36

З метою залучення учнів до активної,  пізнавальної діяльності, розширення їхнього математичного кругозору, пробудження в учнів інтересу до математики з 18 березня по 22 березня  в Довголуцькій СЗОШ І-ІІ ступенів Грабовецької ОТГ пройшов Тиждень математики, який підготували вчителі Галина Дума та  Любомира Ткач

У рамках Тижня  було проведено: інформаційну лінійку, інтелектуальну гру «Грай, не програвай…», конкурс математичних газет, підсумкову лінійку із нагородженням переможців математичних конкурсів. Також 33 учні 2 – 9-х класів взяли участь у Міжнародному етапі конкурсу «Кенгуру».

Тиждень пройшов на належному рівні. Всі заплановані заходи було успішно проведено. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметом, навички та творчі здібності. Сподіваємось, що шкільне життя дітей цього тижня було більш цікавим і запам'ятається надовго.