У МАЙБУТНЄ - ЗДОРОВИМИ!

Дата: 08.04.2019 11:16

7 квітня – Всесвітній День здоров’я. До цієї дати для учнів 9 класу Довголуцької СЗОШ І-ІІ ст. Грабовецької ОТГ класний керівник  Галина Дума.  Провела усний журнал «Бережіть здоров’я змолоду». Вчитель намагалася сформувати в молодих людей ціннісне ставлення до свого здоров’я,  викликати в них  негативне ставлення до вживання  алкоголю та паління, які завдають великої шкоди здоров’ю людини,

У своїх виступах учні розповіли про історію виникнення цих підступних ворогів людства  та зупинилися на негативному впливі  шкідливих речовин на наш організм, зокрема на організм дитини.

Було звернуто увагу на тому, що людина, яка має будь - яку залежність, втрачає волю, не контролює свою поведінку, і чим далі, тим більше руйнує своє життя, втрачає близьких людей. Цей захід запам’ятається надовго всім присутнім і шкідливі звички не будуть мати місце в їхньому житті.

Безумовно, здоров’я – це найкращий подарунок природи. Дбати і берегти його треба змолоду.