Свято гаївок «Мить і вічність пасхальних традицій» у школі села Конюхів

Дата: 02.05.2019 16:41

Великдень - це не тільки найбільше релігійне свято християн, це й унікальна можливість долучитися до народних традицій та обрядів, які його супроводжують.

2 травня учні 1- 6 класів НВК «Конюхівський ЗНЗ І-ІІІст. -ДНЗ» виконали в’язанку обрядових гаївок під керівництвом педагога – організатора Марії Візнюк  та вчителя хореографії Оксани Уруської. Натхненно дзвеніли дитячі голоси про Великдень, писанку. Веселі дитячі забавлянки «Розмалюю писанку», «Чижик» і дівочі хороводи «Веселий нам день настав», «Травко - муравко», «Грушечка», «Кривий танець» не тільки підняли настрій і дорослим, і малим, але й сприяли духовному збагаченню, відновили народні традиції, створили  позитивний заряд енергії.

На подвір’ї НВК святково рясніло традиційною великодньою вишивкою та писанками символічно прикрашене дерево. Великоднє свято мало піднесений настрій та чудову атмосферу.