Грабовецько - Дулібівська сільська рада

Львівська область, Стрийський район

Вітаємо з закінчення навчального року

Дата: 24.05.2019 12:00

Ось і закінчується навчальний рік. Сьогодні у школі с. Конюхів та Воля-Довголуцька пролунав останній дзвінок. У Довголуцькій школі урочиста лінійка відбудеться 31 травня. Цьогоріч з  НВК «Конюхівський ЗНЗ І – ІІІ ст – ДНЗ» попрощається 13 випускників, ще 13 учнів закінчують 9 клас. Стіни Довголуцької школи покине 7 випускників.

Тож, з нагоди закінчення навчального року щиро вітаємо учнів і педагогів зі святом останнього дзвоника!

Для вчителів – це ще одна віха освітянської  біографії. Щиро дякую педагогам за  невтомну працю, яка складає яскраву палітру освітянського життя Грабовецької ОТГ

Учням бажаємо гарного й цікавого відпочинку, випускникам – обрати професію, успішно здати ЗНО й вступити до омріяних навчальних закладів, учителям – віри, наснаги, натхнення, радості від роботи та життя.