Ще 10 000 грн. надійшло спонсорської допомоги для реалізації мікропроектів у Грабовецькій ОТГ

Дата: 03.06.2019 13:03

3 березня  на рахунок Грабовецької сільської ради надійшло 10 000 грн  для реалізації проекту «Придбання дорожніх знаків для підвищення рівня безпеки дорожнього руху на дорогах комунальної власності в с. Грабовець». Щиро дякуємо спонсору - ФГ «Колодницька вербина»

Нагадуємо, що продовжується збір коштів від жертводавців для реалізації 12 проектів, які здійснюються  за рахунок співфінансування з обласного бюджету, місцевого та спонсорських коштів. Тож закликаємо небайдужих громадян долучитися до реалізації  будь-якого з проектів.

До  увагу тих, хто хоче  ще надати спонсорську допомогу.  Час збору коштів спливає. Рекомендований граничний термін зарахування спонсорських коштів - 07 червня 2019 року

Наші реквізити для перерахування коштів:

82435,  Грабовецька сільська рада

с. Грабовець, вул. Лопатинського, 121

розрахункові рахунки вказані ТУТ

відкриті в Стрийське УДКСУ У Л/о

ЄДРПОУ 22387614

Про стан надходження спонсорських коштів ви можете діщатися у розділі: СПОНСОРИ