Команди Грабовецької ОТГ беруть участь у Кубку з міні-футболу присвяченому Дню Конституції

Дата: 12.06.2019 11:56

8 червня на міні-футбольному майданчику Стрийської ДЮСШ проходив 2 та 3 тури юнацького кубку з міні-футболу, присвячений Дню Конституції України.  У змагання взяли участь юнаки 2002 року народження і молодші. Грабовецьку  ОТГ  представляли  2 команди: Грабовець та Довголука-Конюхів. За підсумками цих турів команда Грабовець перемогла  команду Гірного з рахунком 2:1, та програла команді з  Кавсько 1:3.  Юнаки збірної  Довголука-Конюхів  програли в команд з Вівні та Нежухова,  з рахунками 1:9 та 1:5 відповідно.

Загалом у  змаганнях беруть участь  12 команд району та міста Стрия. Наступні тури Кубку відбудуться впродовж субот червня.