Команда Грабовецької ОТГ вдало зіграла у І турі Юнацького  Кубку Незалежності 2019

Дата: 17.07.2019 14:29

Вчора, 16 липня 2019 р., стартував Юнацький  Кубок Незалежності 2019 з футболу серед юнаків 2002 року народження та молодше. Турнір проходить на стадіоні "Сокіл"  м. Стрия у форматі 11х11. Наша команда також взяла участь у змаганнях. У 1 турі юнаки Грабовецької ОТГ грали проти юнаків Великі Дідушич і впевнено перемогли з рахунком 3-1!

Склад нашої команди: Василь Марців, Мар'ян Рошко, Петро Дубляк (всіі Конюхів), Юрій Кавка, Тарас Солтис ,Роман Кецик, Остап Зварич (всі Грабовець), Роман Рогульський (Колодниця),Владислав Лоїк, Віталій Лис ( всі Воля-Довголуцька), Назар Катерняк,  Павло Опришко (Гірне), Назар Корчак (Дуліби). Голи забивали -  Назар Катерняк, Юрій Кавка, Назар Корчак.