Спортивне дійство з нагоди Дня народження села Монастирець

Дата: 01.08.2019 12:16

З нагоди  635 річниці села Монастирець, у неділю, 28 липня,  відбулося велике спортивне дійство з трьох видів спорту.

Ігри розпочали юнаки 2002 року народження і молодші.  Участь взяли  шість команд - Монастирець, Довголука, Колодниця, Грабовець, Гірне та команда табору "Схід сонця".  Після трьох годинних змагань 1-ше місце посіла команда с. Гірного, на 2-му місці - табір "Схід сонця", та 3 місце у команди с. Грабовець.

Після цього  змагалися дорослі. Спочатку три команди грали у волейбол.  Результати змагань: 1-ше місце -  ветерани с. Конюхів, на 2-му місці -  господарі с. Монастирець, 3 місце -  Конюхів.

В кінці провели змагання з міні-футболу між дорослими. Також три команди розподілили місця так, 1 місце  - Конюхів, 2 місце Монастирець, 3 місце ветерани с. Монастирець.

Після завершення всіх ігор команди були нагороджені грамотами, медалями, кубками та м'ячами, які допоміг придбати  меценат Василь Бораковський. Під час змагань багато вболівальників палко переживали за свої команди, на полі панував справжній спортивний дух.