День Незалежності у с. Грабовець був увінчаний знаковими подіями

Дата: 29.08.2019 15:41

У неділю, 25 серпня, у Народному домі села Грабовець відбувся святковий концерт до дня Незалежності України "Молюсь за тебе Україно".  У цей день грабівчани святкував кілька визначних дат з життя свого села.  Так 30 років тому знову для Богослужіння були відчинені двері сільського храму та засновано церковний хор.  Цього вечора  його учасники прекрасно виконали три твори на сцені Народного дому, який був відкритий 40 років тому. Також 40 річний ювілей народної хорової капеле "Галичина", у їхньому виконанні прозвучали відомі українські твори.

І ще одна не менш важлива подія - минуло 30 років як було встановлено та  відкрито пам'ятник Тарасу Шевченку. Варто зауважити що це другий пам'ятник відкритий  на Стрийщині, а під час відкриття у 1989 замайорів  наш синьо-жовтий прапор.

Усі ці події згадували під час урочистостей.  Концерт видався на славу, повний зал аплодував після виступів багатьох колективів.