Новий майданчик у с. Грабовець – результат спільної праці влади та громади

Дата: 02.09.2019 11:53

У неділю, 1 вересня, в одному з куточків села Грабовець (на Селукселі) відкрили новий, яскравий  майданчик. Урочисте відкриття стало невеличким святом для місцевих мешканців. Спочатку отець Зеновій освятив майданчик. Далі слово уже мали діти. Вони співали й розказували  вірші про те, як будуть розважатися на новому майданчику. Дійство організувала директор Народного дому Леся Кузло.

Після концерту депутат сільської ради Віра Мороз розповіла про те, як вдалося втілити цю давню мрію мешканців Селуксела про дитячий майданчик. Тож, його встановлення стало можливе завдяки обласному конкурсу мікропроектів регіонального розвитку. За його умовами 20% фінансується громадоюЗагальна вартість проекту 90 000 грн. З обласного бюджету виділено 44 100 грн., з бюджету ОТГ – 27 000 грн. та 18 900 грн переказали  - спонсори:

ФОП Мороз Віра  -5 000 грн

ФОП Кушнір В.Л. – 1 000 грн.

ФГ «Харвест плюс" – 3 000 грн.

ФОП Тимків П.Т.  – 1 000 грн

ФОП Тимків І. П.. – 500 грн.

ФОП Павельчак Л.О. – 1000 грн.

ФОП "Супрун Володимир Ернестович – 3 000 грн.

Кушик Петро Осипович – 500 грн.

ФОП М. Поперека – 3 000 грн.

Мороз А.С. – 900 грн. та 4 000 грн на облаштування території під майданчик

Та крім спонсорської допомоги громада долучилася до встановлення майданчика своєю працею. Так місцеві мешканці разом облаштовували місце для майданчика: косили траву, вирівнювали площину, збирали каміння та сміття. На прибирання виходили й дорослі й малі. Варто подякувати таким господарям: Володимиру Панчишину, Івану Грабу, Петру Кушику, Ярославу Тхіру, Павлу Фрею, Ростиславу Фрею, Володимиру Гринику, Володимиру Боженку, Мирону Лаврику, Ростиславу Волосянському, Івану Недбальському.

Фото без опису  Фото без опису Фото без опису

Пані Віра також розповіла, з якими труднощами довелось зіткнутися під час встановлення. Для безпеки дітей потрібно було відгородити територію електричної підстанції високим парканом.  Однак коштів для цього у проекті не було передбачено. Питання допоміг вирішити депутат районної ради Ігор Сурмик. Також варто зазначити, що головним генератором цього проекту був депутат Маркіян Олійник, який опікувався ним від початку написання до реалізації й відкриття. Його правою рукою й порадником у цій справі був  Василь Чаплинець.

Після свята усі діти отримали частування від Андрія Мороза.

Усім щира подяка, хто долучився до реалізації даного проекту.