У Грабовецькій ОТГ продовжують ремонтувати комунальні дороги

Дата: 11.11.2019 12:10

У селі Воля-Довголуцька відремонтували дорогу комунальної власності, на яку було витрачено 400 тисяч інфраструктурної субвенції. Також за  кошти інфраструктурної субвенції планується  ремонт комунальних доріг  у селах: Монастирець на суму 600 000 грн, та Колодниця – 372000 грн.
    Нагадаємо, що  за рахунок коштів  місцевого бюджету відремонтували комунальну дорогу по вулиці Лопатинського у селі Грабовець. А за рахунок співфінансування  частково відремонтовані дороги загального користування місцевого значення, тобто дороги, які не є комунальною власністю ОТГ.  На це з місцевого бюджету виділено 1 000 000 грн й таку ж суму передбачено  з обласного бюджету. Зокрема  на дорогу Стрий - Конюхів 400 000 грн,, Стрий – Колодниця – 200 000 грн та Конюхів – Довголука – 1 400 000 грн.
        Загальні видатки на ремонт доріг у 2019 році становитимуть  3 649 400, 00 грн., що становить  16% від зведеного бюджету  Грабовецької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.