П’ять проектів Грабовецької ОТГ стали потенційними переможцями обласного конкурсу місцевих ініціатив

Дата: 30.01.2020 12:31

Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення  обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив затвердила 1111 потенційних переможців конкурсу в рамках Програми проектів місцевих ініціатив у Львівській області.  Таке рішення ухвалили  28 січня.

Серед проектів переможців п’ять  проектів поданих Грабовецькою сільською радою. З обласного бюджету буде залучено 496 000 грн. Решту коштів співфінансування  з бюджету Грабовецької ОТГ – 305 395 грн та 128 893 грн. спонсорських коштів

Варто зазначити, що Грабовецькою сільською радою  на конкурс було подано 11 проектів.  Перелік п’яти проектів, які стали потенційними переможцями:

1. Придбання спортивного інвентарю для НВК «Конюхівська ЗНЗ I-III ст.-ДНЗ»
  2. Капітальний ремонт приміщень корпусу початкових класів НВК "Конюхівська ЗНЗ І-ІІІ ст,-ДНЗ» .
  3. Придбання звукопідсилювального обладнання для Народного дому с. Довголука Стрийського району Львівської області.
  4. Капітальний ремонт приміщень Народного дому по вул.Гасина, 106а в с.Конюхів
  5. Придбання обладнання, меблів та системи відеонагляду для центру безпеки громадян Грабовецької ОТГ в с. Конюхів

Потенційні переможці до 17.00 год. 14 лютого повинні подати  до Львівської обласної ради рішення забезпечення бюджетного співфінансування проектів. Відтак відбудеться засідання конкурсної ради, де остаточно затвердять перелік переможців.