Грабовецька сільська рада виділила 305 тис. грн на співфінансування проектів конкурсу місцевих ініціатив

Дата: 12.02.2020 16:18

Депутати Грабовецької сільської ради виділили 305 000 грн на співфінансування мікропроєктів конкурсу місцевих ініціатив. Таке рішення депутати ухвалили на черговій сесії, яка відбулася сьогодні,  12 лютого.
      Нагадаємо, що конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення  обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив  визнала 5 потенційних проектів-переможців, поданих Грабовецькою ОТГ. Після виконання усіх умов конкурсу з обласного бюджету буде залучено 496 000 грн. Решту коштів співфінансування  з бюджету Грабовецької ОТГ – 305 395 грн та 128 893 грн. спонсорських коштів.
      Перелік, які стали потенційними переможцями:
1. Придбання спортивного інвентарю для НВК «Конюхівська ЗНЗ I-III ст.-ДНЗ»
2. Капітальний ремонт приміщень корпусу початкових класів НВК "Конюхівська ЗНЗ І-ІІІ ст,-ДНЗ» .
3. Придбання звукопідсилювального обладнання для Народного дому с. Довголука Стрийського району Львівської області.
4. Капітальний ремонт приміщень Народного дому по вул.Гасина, 106а в    с. Конюхів
5. Придбання обладнання, меблів та системи відеонагляду для центру безпеки громадян Грабовецької ОТГ в с. Конюхів