Розпорядження №27 від 12.03.2020

Дата: 12.03.2020 16:57

На виконання Постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа МОН України від 11.03.2020 № 1/9-154, протоколу №т 5 від 11.03.2020 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, листа Департаменту освіти і науки Львівської ОДА від 12.03.2020р. № 09-08/574:
1.  Керівникам закладів середньої освіти видати накази про початок весняних канікул з 12 березня по 20 березня 2020 року.
2.   3 21 березня по 03 квітня 2020року запровадити карантин.
2.1  Відмовитись від проведення та участі у масових заходах освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх корпусах та на території закладів освіти, зокрема проведення олімпіад, спартакіад, змагань, конкурсів, виставок, концертів, пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
2.2.   Організувати інформування здобувачів освіти та співробітників закладів освіти щодо заходів запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання та розміщення відповідної інформації на сайті.
2.3.    Розробити заходи щодо забезпечення проведення навчальних занять
відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації.
2.4.  Розробити заходи щодо часткового переведення працівників на роботу в дистанційному режимі та на виконання інших видів робіт (організаційно-педагогічна, методична, наукова).
3.    Керівнику закладу дошкільної освіти запровадити карантин з 12.03.no 03.04.2020 року.
4.  КНП «Амбулаторія ЗПСМ-1» Грабовецької сільської ради забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій.

5.  Заборонити проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів.