Повідомлення для пасічників!

Дата: 14.05.2020 11:57

TOB «Транс Інвест Агро» повідомляє вас про те, що на полях с. Довголука та с. Конюхів з 18.05. по 29.05. 2020р. буде проводитись обприскування посівів озимої пшениці засобами захисту рослин згідно регламенту застосування пестицидів та агрохімікатів ( Елатус Ріа - 0,6л/га, Модус - 0,2л/га, Сульфат Магнію - 3 кг/га; температура повітря не вище +25°С, відносна вологість повітря не нижче 50% та швидкість вітру до 5м/с).

Пестициди, їх застосування, норми, кратність обробок у підприємстві відповідає «Переліку пестицидів і агрохімікатів дозволених для використання в Україні», доповненням до «Переліку» та інструментами з безпечного застосування, які затверджені постановами Міністерства охорони здоров’я і Міністерства екології та природних ресурсів України.

Просимо вжити заходів для недопущення отруєння бджіл.