Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної  оцінки проєкту містобудівної документації

Дата: 15.06.2020 12:13

Грабовецька сільська рада  повідомляє про оприлюднення заяви  про визначення обсягу стратегічної екологічної  оцінки проєкту містобудівної документації – детального плану території для будівництва і обслуговування складських приміщень в селі Конюхів вул. Гасина О. 104и на території Грабовецької сільської ради.

Громадське  обговорення заяви  про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для будівництва і обслуговування складських приміщень в селі Конюхів вул. Гасина О. 104и на території Грабовецької сільської ради буде проводитись з 12  червня 2020 року по 26 червня 2020 року.

Пропозиції  громадськості  до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для будівництва і обслуговування складських приміщень в селі Конюхів вул. Гасина О. 104и на території Грабовецької сільської ради подаються у письмовій формі до Грабовецької сільської ради у строк з 12  червня 2020 року по 26 червня 2020 року:

82435 Львівська область, Стрийський район, с. Грабовець, вул. Лопатинського, 121.

Офіційний веб-сайт: http://grabovecka.gromada.org.ua/

Адреса електронної пошти: grabsrada@gmail.com