У Грабовецькій ОТГ створено комісію для моніторингу закладів культури.

Дата: 05.01.2017 16:14

Розпорядженням голови Грабовецької сільської ради створена комісія для проведення моніторингу діяльності закладів культури.   Мета створення такої комісії не контроль за працівниками даної галузі, а спільно з ними та громадськістю розробити оптимальну модель функціонування закладів культури.  Тобто  позбутися  пострадянської спадщини й створити таку модель, яка б відповідала актуальним потребам громади. Комісія повинна регулярно звітувати про свої напрацювання на сайті Грабовецької ОТГ.

Розпорядження