Оголошення про результати проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів

Дата: 25.07.2017 16:25

24.07.2017 року конкурсна комісія провела засідання щодо відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів.

Витяг з протоколу:

1.Всі учасники конкурсу відповідають кваліфікаційним вимогам, передбаченим конкурсною документацією, конкурсні пропозиції відповідають конкурсній документації.  Вважати  конкурс з відбору виконавця земельних торгів для підготовки продажу права оренди  земельної ділянки таким, що відбувся.

2.Визначити переможцем конкурсу з відбору виконавців  земельних торгів для підготовки продажу права оренди  земельної ділянки для будівництва промислового об’єкту (логістичний центр), площа – 0,41га по вул. Поповича,11а в с. Грабовець Стрийського району Львівської області, кадастровий номер 4625380600:01:012:0250  - Товарна біржа «Перша універсальна».