У Грабовецькій ОТГ побували спостерігачі місії ОБСЄ

Дата: 19.01.2017 16:46

Сьогодні, 19 січня,  Грабовецьку сільську раду відвідав представник спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Юрій Гросу. Він спілкувався з головою сільської ради Володимиром Барабашем, його заступниками та профільними спеціалістами.

Вони обговорювали питання децентралізації.Спостерігачі цікавилися як відбуваться адміністративна реформа та становлення об'єжнаних територіальних громад, з якими труднощами вони стикаються і як вдається їх вирішувати.

Сільський голова Богдан Барабаш у своїй розповіді про Грабовецьку ОТГ зазначив, що децентралізація дає можливість грамадянам брати активну участь у житті своєї громади.