Патронат над дитиною

Дата: 23.09.2020 14:49

В 2020 році розпочато другий етап реалізації реформи деінституціалізації, який передбачає практичні кроки щодо розвитку послуг для дітей та сімей в громадах, що потребує всебічної поінформованості та підтримки суспільства. Однією з актуальних послуг є патронат над дитиною. Патронат над дитиною – це професійна комплексна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію в сім’ї патронатного вихователя дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, та одночасне надання спеціалістами інтенсивних підтримуючих послуг її батькам для вирішення проблем, що призвели до розлучення з дитиною. Послуга патронату до 31 грудня 2026 року фінансується за рахунок державного бюджету.

У зв’язку з цим Міністерством соціальної політики у співпраці з проєктом „Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe), який реалізується Alinea International за підтримки Уряду Канади, та Міжнародною благодійною організацією „Партнерство „Кожній дитині” у жовтні – листопаді 2020 року заплановано проведення інформаційної кампанії про розвиток сімей патронатних вихователів

Детальна інформація за посиланням