УВАГА! Обприскування посівів озимого ріпаку!

Дата: 09.04.2021 09:37

ТОВ «Транс Інвест Агро» повідомляє, що на полях Грабовецько-Дулібівської сільської ради, а саме: с. Гірне, с.  Любинці, с. Довголука, с. Воля-Довголуцька, с. Конюхів з 09.04.2021 р. по 20.04.2021 р. буде проводитись обприскування посівів озимого ріпаку засобами захисту рослин згідно регламенту застосування пестицидів агрохімікатів (Дезорал – 0,6/га, Фастак 0,0150л/га, Серія Стар 1л/га (температура повітря не вище +250С, відносна вологість повітря не нихче 50% та швидкість вітру до 5м/с.)

У зв’язку з цим, Грабовецько-Дулібівська сільська рада просить власників пасік звернутись в сільську раду для реєстрації. Перевезення (кочівля) пасік до медоносних угідь здійснюється відповідно до ветеринарно-санітарних правил за погодженням з власниками або користувачами земельних ділянок.

ПОРЯДОК реєстрації пасіки