Наші діти серед переможців районного конкурсу "Котилася писанка Стрийщиною"

Дата: 26.04.2021 10:34

23 квітня відбулося нагородження  ІІІ етапу Стрийського районного конкурсу «Котилася писанка Стрийщиною», що об’єднав 10 із 14 територіальних громад новоутвореного Стрийського району, які представили 187 конкурсних робіт. Конкурсній комісії дуже важко було вибирати кращі з кращих і оцінювати конкурсні роботи, проте цей процес позаду і ми з гордістю вітаємо наших переможців.

І місце здобули: Боруца Олеся, учениця 8 класу, представляла Народний дім с. Гірне, керівник Росолянка Г.Я. та Козак Ксенія, учениця 7 класу Нижньостинавської СЗОШ І-ІІ ступенів, викладач Козак У.В.

Фото без описуФото без опису

ІІ місце здобув наш наймолодший учасник Голинський Вадим, учень 2 класу НВК Дулібський ЗНЗ І-ІІ ступенів, викладач Логінська Д.Б.

ІІІ місце здобули: Гринишин Софія, учениця 4 класу НВК Дулібський ЗНЗ І-ІІ ступенів, викладач Тимків М.І. та Беган Юлія, учениця 8 класу НВК «Середня загальноосвітня школа-гімназія імені Маркіяна Шашкевича», викладач Самко О.З.

Фото без описуФото без опису

Переможців нагороджував Голова Стрийської РДА Янко Богдан Ярославович почесними грамотами та призами. Головний меценат конкурсу ПрАТ «Миколаївцемент» в Україні.

Грабовецько-Дулібівська сільська рада висловлює подяку всім учасникам конкурсу їхнім керівникам, вчителям та батькам за активну участь та підтримку української культури.