День охорони праці в НВК «Любинцівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

Дата: 28.04.2021 16:35

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці  28  квітня у НВК « Любинціський ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» провели  ряд заходів з охорони праці та безпеки життєдіяльності під девізом «Приєднуйтеся до формування превентивної культури охорони праці» .Були проведенні  виховні години щодо безпечної поведінки учнів у НВК, на подвір’ї.

Учитель  Лесів О.М. провела практичніу роботу: «Моделювання ситуації пошуку допомоги при відставанні під час екскурсії у ліс».

Вінтонюк Р.Р. провела рольову гру «Викликаємо службу 102,103, 104».

Фото без описуФото без описуФото без опису

Бальо Н.Р.  виконала практичну роботу «Моделювання ситуації звернення за телефоном довіри».

Вчителі початкових класів організували перегляд мультфільмів, обговорення поведінки персонажів, їхнього ставлення до збереження здоров’я свого та інших.