Заявка- пропозиція щодо розміщення у 2021 році тимчасово вільних коштів бюджету Грабовецько – Дулібівської сільської територіальної громади на депозитних рахунках в установах банків

Дата: 12.05.2021 12:15
Кількість переглядів: 226

Фото без опису

 

У відповідності до норм ст.16 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011р. № 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (зі змінами), рішення сесії Грабовецько - Дулібівської сільської ради від 27.04.2021 № 150  « Про розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Грабовецько - Дулібівської сільської територіальної громади на депозитних рахунках фінансово-кредитних установ в 2021 році», Фінансовий відділ Грабовецько - Дулібівської сільської ради Стрийського району Львівської області повідомляє про намір  розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Грабовецько – Дулібівської сільської територіальної громади на вкладних (депозитних) рахунках у 2021 році.

        Розміщення тимчасово вільних коштів бюджету сільської територіальної громади на вкладних (депозитних) рахунках у банках планується в обсязі до

5 000 000 гривень.

Конкурс з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Грабовецько – Дулібівської сільської територіальної громади на вкладних (депозитних) рахунках у 2021 році проводиться на наступних умовах:

 

 1.      У конкурсі можуть брати участь банки, філії (відділення) яких

          розташовані у Стрийському районі (далі банки) за умови якщо:

  1. держава прямо та/або опосередковано володіє 75 чи більше відсотками їх статутного капіталу;
  1. до яких  протягом останнього року Національний банк не застосовував таких заходів впливу, як обмеження, зупинення чи припинення здійснення окремих видів операцій та віднесення банку до категорії проблемних або неплатоспроможних.

2.    Тимчасово вільні кошти можуть розміщуватися на вкладних (депозитних) рахунках у банках лише у межах поточного бюджетного періоду та повинні бути повернені на рахунки бюджету сільської територіальної громади, з яких вони перераховувалися, не пізніше ніж за 10 днів до закінчення такого бюджетного періоду.

3.    Розмір процентних ставок за користування банком тимчасово вільними коштами визначається на договірних засадах з урахуванням вимог законодавства, зокрема нормативно-правових актів Національного банку, що регулюють питання здійснення банками вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами.

4. Учасник конкурсу повинен надати конкурсній комісії з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Грабовецько – Дулібівської сільської територіальної громади на вкладних  (депозитних) рахунках, такі документи:

 • Заяву на участь у конкурсі в довільній формі;
 • довіреності керуючому філією (відділенням) банку;
 • засвідчені банком копії засновницьких документів банку-претендента або його філії;
 • інформацію Національного банку про відповідність банку вимогам п.3.6 постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 №6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (зі змінами);
 • проект договору банківського вкладу;
 • конкурсні пропозиції  щодо розміщення  тимчасово вільних коштів бюджету сільської територіальної громади на вкладних (депозитних)  рахунках, які обовязково включають пропозиції щодо:
 •  річної процентної ставки, яка не може бути зміненою протягом   
 •  року;
 •  терміну, протягом якого банк здійснює повернення коштів на  

 рахунок бюджету сільської територіальної громади за письмо

 вим зверненням Фінансового відділу  Грабовецько-Дулібівсь

 кої сільської ради Стрийського району Львівської області;

 •  розміру незнижувального залишку на депозитному рахунку  

 або відсутність такої вимоги банку;

-    умови та періодичність сплати процентів;

      -    можливість перегляду відсоткової ставки протягом терміну пере          

           бування коштів бюджету сільської територіальної громади на де

           позиті в банку у бік збільшення.

 

5. Обовязковими умовами при укладені договору банківського вкладу (депозиту) між Фінансовим відділом Грабовецько-Дулібівської сільської ради Стрийського району Львівської області і банком є:

  1. можливість зняття або поповнення вкладу;
  2. права вкладника на повернення вкладу (депозиту) або його частини на першу вимогу вкладника відповідно до потреби у фінансуванні видатків;
  3. заборона безспірного списання банком коштів із вкладного (депозитного) рахунку Фінансового відділу Грабовецько – Дулібівської сільської ради.
  4. відповідальність банку в разі не повернення чи несвоєчасного повернення коштів із вкладних (депозитних) рахунків  на відповідні рахунки бюджету сільської територіальної громади, відкриті в органах Державної казначейської служби, з яких перераховувалися тимчасово вільні кошти для розміщення на вкладних (депозитних) рахунках ( в разі неповернення чи несвоєчасного повернення коштів із вкладних (депозитних) рахунків на відповідні рахунки бюджету Грабовецько - Дулібівської сільської територіальної громади, відкриті в Казначействі, банк несе відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 1% від суми затримки (до п’яти календарних днів) повернення вкладів або процентів на вклад. Якщо строк затримки складає більше п’яти календарних днів, починаючи із шостого дня такої затримки повернення коштів (вкладу або процентів) банк сплачує пеню у розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми несвоєчасного виконання грошового зобов’язання за кожен день прострочення. За прострочення понад тридцять календарних днів додатково стягується штраф у розмірі 1% від неповернутої суми за кожен день прострочення.

 

6. В депозитному договорі з банком – переможцем конкурсу мають бути враховані і інші вимоги, визначені Порядком розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2011р. №6 (зі змінами).

 

7. Переможця серед банків, які надали заяву на участь у конкурсі, конкурсні пропозиції та всі необхідні документи, визначає конкурсна комісія.  Головним критерієм при визначенні банку - переможця є розмір процентної ставки за вкладом (депозитом).

8. У разі, коли  банками - учасниками запропоновано одинакову процентну ставку за вкладом (депозитом) на відповідний строк, додатковими критеріями визначення банку- переможця є:

8.1. термін повернення коштів на рахунок бюджету Грабовецько - Дулібівської сільської територіальної громади за письмовим зверненням Фінансового відділу Грабовецько –  Дулібівської сільської ради;

8.2. розмір незнижувального залишку на депозитному рахунку або його відсутність;

8.3. строки перерахування до бюджету Грабовецько - Дулібівської сільської територіальної  громади процентів за вкладом;

9. Переможцем конкурсу визначається банк, який за інших рівних умов запропонував найвищу процентну ставку за вкладом (депозитом) на відповідний строк.

10. Пропозиції подаються в запечатаному  конверті до 17.00 год. 19.05.2021р. за адресою: вул.Шевченка, 170, с.Дуліби, Стрийський р-н, Львівська область, 82434

На конверті з пропозицією необхідно вказати: «На конкурс. Не відкривати до 11.00 год. 20.05.2021р».

 

11. Розкриття пропозицій відбудеться  20.05.2021р. о 11.00 год. за адресою: вул.Шевченка, 170, с.Дуліби, Стрийський р-н, Львівська область, 82434

кабінет сільського голови.

 

12. Конкурсна комісія має  право звертатися до банків, які подали пропозиції, за розясненнями та наданням додаткової інформації.

 

13. Використання відомостей, що містяться у пропозиціях банків, здійснюється з додержанням вимог законодавства.

 

14. Інформація, що стосується  розгляду, пояснення, оцінки та порівняння пропозицій, є конфіденційною.

 

15. Учасник має право відізвати свою заяву на участь у конкурсі до встановленого терміну проведення конкурсу, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.

 

16.  До участі в конкурсі не допускаються банки, які не подали  усіх документів, необхідних для участі в конкурсі;

 

17. Переможця серед банків, які надали заяву на участь у конкурсі, конкурсні пропозиції та всі необхідні документи, визначає конкурсна комісія, враховуючи критерії, зазначені в п.7 та 8 умов проведення конкурсу.

 

18. При поданні однієї пропозиції, переможцем визнається банк, який її подав за умови відповідності його  пропозиції умовам  проведення конкурсу.

 

19. У разі коли банк, що визнаний переможцем, відмовляється від укладення з Фінансовим відділом  Грабовецько – Дулібівської сільської ради договору банківського вкладу (депозиту), конкурсна комісія має право визначити інший банк, розглянувши протягом трьох робочих днів подані пропозиції повторно.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь