Прийом громадян у селі Верхня Синава.

Дата: 17.06.2021 17:06

Реалізовуючи проєкт уряду "Програма "Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України" 16 червня 2021 року начальник відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Любомир Олійник, який в тому числі являється головою  постійної комісії з питань законності та правопорядку Грабовецько-Дулібівської ОТГ, провів виїзний прийом громадян у селі Верхня Стинава Стрийського району за участю старости сіл Любинці, Хромогорб, Верхня Стинава, Нижня Стинава Володимира Мачалаби. Мешканці села отримали індивідуальні консультації з земельних, спадкових, житлових, сімейних та інших правових питань. Після прийому, Любомир Олійник провів інформаційно-консультативну сесію: "Правові основи земельної реформи в Україні" для вчителів - власників земельних ділянок у приміщені Верхньостинавської загальноосвітньої середньої школи 1-2 ступенів.