01 жовтня Міжнародний день людей похилого віку.

Дата: 01.10.2021 09:00

01 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні – ще й День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Тяжкі випробування випали на долю ветеранів і людей похилого віку, пройшовши крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, вони зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, вихованість, толерантність.

Найбільше багатство літніх людей — їх досвід, мудрість, вміння. Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування.

Турбота про людей похилого віку – справа кожного, адже старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Виконавчим комітетом Грабовецько-Дулібівської сільської територіальної громади виділено кошти на придбання продуктових наборів людям похилого віку, які знаходяться на обслуговуванні «Сектору з надання соціальних послуг одиноким громадянам похилого віку».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису