Відеоролик про загін мiсцевої пожежної охорони "Жовкiвщина"

Дата: 11.10.2021 10:05

Зважаючи на aктуальність проблеми щодо необхiдностi забезпечення оперативного реагування на пожежi та надзвичайнi ситyацiї на територiї громади та населених пунтків, що знаходятъся вiддалено вiд мiсць розташування державних пожежно-рятувальних підрозділів важливим питанням є створення підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони. В цiлях iнформування населення щодо важливостi створення таких підрозділів, Головним управлiнням ДСНС Украiни у Львiвськiй областi розроблено вiдеоролик щодо функцiонування на територiї Львiвської областi загону мiсцевої пожежної охорони "Жовкiвщина". З даним відеороликом можна ознайомитись ТУТ→ .