УВАГА! З 22.11.2021 року дозволяється відвідування закладів освіти здобувачами освіти 5-11 класів закладів загальної середньої освіти та вищих навчальних закладів.

Дата: 18.11.2021 15:08

Грабовецько-Дулібівська сільська рада повідомляє, що відповідно до протоколу від 15 листопада 2021 року № 32 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з 22.11.2021 року дозволяється відвідування закладів освіти здобувачами освіти 5-11 класів закладів загальної середньої освіти та вищих навчальних закладів, за умови, що всі працівники закладів освіти, які відновлюють навчання, мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Протокол від 15 листопада 2021 року № 32 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.