Гурток настільного тенісу у Грабовецько-Дулібівської сільської ради.

Дата: 25.11.2021 08:55

Настільний теніс - гра, яка тренує на лише тіло, але й мозок. Дехто вважає гру в теніс просто відпочинком. Але це далеко не так. Під час гри ви багато рухаєтесь використовуючи все тіло, тренуєте очі, покращуєте координацію рук та ніг, всі  ділянки вашого мозку задіяні і працюють, так як, ви плануєте стратегію гри, тактику, та відстежуєте м’ячі і удари. Цей вид спорту не є травматичним. Настільний теніс, одночасно, є другим за популярністю масовим спортом  і наймолодшим з основних видів спорту в світі.

З метою формування у дітей та молоді нашої громади стійкої мотивації до збереження власного здоров’я, фізичного розвитку та фізичної підготовки, більша частина народних домів Грабовецько-Дулібівськоі територіальноі громади забезпечені столами для гри в настільний теніс!

Детальніше про діяльність гуртків можете дізнатись в директора Народного дому у вашому селі!

Організовуйтесь, опановуйте гру, влаштовуйте турніри і будьте здорові!