Громадське  обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – детального плану території обмеженого річкою Стрий та залізничною віткою в с. Дуліби Стрийського району Львівської області.

Дата: 01.11.2021 15:47

Грабовецько-Дулібівська сільська рада  повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – детального плану території обмеженого річкою Стрий та залізничною віткою в с. Дуліби Стрийського району Львівської області.

Громадське  обговорення вищевказаної заяви буде проводитись з 2 листопада 2021 року по 16 листопада 2021 року.

Пропозиції  громадськості подаються у вказаний строк у письмовій формі до Грабовецько-Дулібівської сільської ради:

82434, Львівська область, Стрийський район, с. Дуліби, вул. Шевченка, 170.

Офіційний веб-сайт: http://grabovecka.gromada.org.ua/

Адреса електронної пошти: srduliby@gmail.com

Телефон:  (03245) 5-21-90.

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території обмеженого річкою Стрий та залізничною віткою в с. Дуліби Стрийського району Львівської області;